Напрямки роботиІнноваційні педагогічні технології


 Впровадження інноваційних педагогічних технологій в практику СНВК "Лілея"

Детальніше


Науково-методична


 

  Одним із головних принципів діяльності адміністрації та педагогічного колективу є  пошук нових і корисних педагогічних ідей, бажання бути на рівні сучасної психолого-педагогічної науки, сприяти її розвитку, вивчати і впроваджувати передовий педагогічний досвід та впроваджувати інформаційні комунікаційні технології. 

Детальніше


Психологічний супровід


  Робота практичного психолога в навчальному закладі спрямована на:

Психологічний супровід адаптації першокласників, новоприбулих дошкільників та учнів 4 класу до переходу в середню школу.
Детальніше


Медична робота


 Найбільша тайна Всесвіту – життя, найбільша тайна життя – людина,

 найбільша цінність людини – здоров’я.
Детальніше


Фізичне виховання


  Одним із найголовніших завдань  навчального закладу є створення умов для гармонійного фізичного розвитку дітей, зміцненню та збереженню їх здоров’я. Уроки з фізичної культури та заняття з дошкільниками проводить вчитель Стеблюк Л.М. Протягом звітного періоду були проведені цікаві змагання, Дні здоров’я, Тиждень фізкультурника. 

Детальніше


Морально-етичне виховання


    Змістовне дозвілля – обов’язкова складова життя дітей в закладі освіти та підгрунття для моральо-етичного, патріотичного та національного виховання. Воно здійснюється  в тісному зв’язку освітніх завдань із завданнями психологічного розвантаження дошкільників та молодших школярів, емоційного підйому та створення піднесеного настрою, демонстрації досягнень кожної дитини і дитячих колективів з питань музичного та естетичного розвитку. 

Детальніше


Робота за проектами


  За останні роки дуже вдало зарекомендувала себе робота з учнями та вихованцями за проектами

Детальніше


Англійська мова


Детальніше


Робота з батьками


Детальніше