Харчування школярів

 

Ми живемо не для того, щоб їсти,

але ми їмо для того, щоб жити.

Сократ

 

Для кожної людини, незалежно від її віку, їжа життєва необхідність. Ми їмо, щоб втамувати голод та набратися фізичних сил. Для школяра дуже важливо своєчасне поповнення енергії, яку він витрачає під час навчально-виховного процесу. Тому невід’ємною складовою у збереженні і зміцненні здоров’я учнів є правильне, збалансоване харчування, яке містить достатню кількість білків, жирів, вуглеводів та калорій.

Наш заклад освіти організовує раціональне, збалансоване, безпечне харчування відповідно до віку і стану здоров’я учнів. Їжа в їдальні завжди свіжоприготовлена, доброякісна, має привабливий вигляд і гарні смакові якості, треті страви – вітамінізовані. Вживання такої їжі допомагає  учням менше втомлюватися і забезпечує до кінця навчальних занять хороший настрій, бадьорість і працездатність.

Харчування  в навчальному закладі організоване відповідно до «Порядку організації харчування у загальноосвітніх та оздоровчих закладах», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1596 «Про затвердження норм харчування», спільного наказу Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів у організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх позашкільних навчальних закладах» та наказів управління освіти.

 Стовідсотково учні початкових класів закладу  забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням. З 01.09.2018року вартість гарячого (обіду) безкоштовного харчування для одного учня  становить 16 грн. 00 коп., для учнів груп продовженого дня організовано харчування (вечері) за кошти батьків, яке  становить 16 грн.00 коп.