Декада наступності між дошкільною та початковою ланкою

   В період з 21.01. по 08.02.2013 р.   у навчальному закладі  пройшла Декада наступності між дошкільною та початковою ланкою. В даний період відбулось взаємовідвідування відкритих уроків, занять, виховних заходів вчителями початкової школи, вихователями ГПД , вихователями дошкільних груп в рамках «Року розвитку творчості дітей»,  що був проголошений  Президентом України.    

   Мета цих заходів -  створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи в початковій  школі та дошкільних групах.

     Декаду розпочала вихователь ГПД 3 класу Прилуцька Людмила. Педагог  з учнями  виконали творчу колективну роботу  «Квіти». В основі цієї роботи було: створення великої корзини квітів із паперових серветок.
     Наступним був урок трудового навчання в 1 класі, який провела вчитель Джемула Галина.  Діти виконували композицію за мотивами народних українських казок. Учні продемонстрували свою фантазію при створенні незвичайних лісових мешканців засобами аплікації.
   Урок трудового навчання в 4 класі вчитель Доній Вікторія провела креативно. Учні знайомились з технікою декупаж та із задоволенням виконували запропоновану вчителем роботу. Діти виготовили дощечку-подарунок  для своїх матусь до свята з використанням оригінальної техніки.
      Вихователь ГПД 2 класу Красням Галина вчила учнів виконувати роботу,  використовуючи техніку орігамі.  Діти виготовили лілію до Дня народження закладу та дарували її всім присутнім педагогам.  
   Вчитель 3 класу Бахтіна Ольга провела урок трудового навчання з використанням нетрадиційного спосібу аплікації та необхідного для цього матеріалу. Результатом роботи у дітей - вийшла чудова, незвичайна вівця, яка була виготовлена з вушних паличок.
     Вчитель 2 класу Андрусенко Наталя провела бінарний урок з трудового навчання та української мови. Діти створювал українську хату, прикрашали її власно виготовленими витинанками, читали вірші, співали пісні, переглянути мультфільм.

   Не менш цікавими виявились заняття, які проводили вихователі дошкільних груп з дітьми в період проходження Декади наступності.

       Так вихователі ясельної групи номер 1 Ігнатенко Світлана та Микитенко Валентина надали унікальну можливість побачити досягнення з розвитку мовлення,  ліплення, музичного виховання найменших малюків.

    Педагоги середньої групи номер 2 Василькова Наталя та Лукашенко Олена продемонстрували здібності своїх дітей в інтегрованому занятті з рідної мови та аплікації "Мій сніговик - немов живий".
   Артюх Любов та Струкова Олена показали систему роботи з дітьми середньої групи номер 9 з дослідницько-пошукової діяльності, використовуючи засоби  піскової анемації, гри.
    Для вихователів Друзь Олени та Світлани Швець близька тема виховання української самоедентичності у дітей старшої групи 7, любові до Батьківщини, рідної мови, розвитку творчих здібностей у вихованців засобами гри-драматизації. Цій темі було присвячено відкрите заняття на тему: "Ми вчимося читати!" та показ гри- драматизації "Пан Коцький".
  Титаренко Раїса та Євгенія Нестеренко, використовуючи засоби художнього слова, зображувальної діяльності, продемонстрували у дітей молодшої групи номер 6 досягнення в розумінні  краси рідної мови,  українського костюму. А на заняття до дітей завітала Паперова Фея.
     А вихователь молодшої групи номер 3 Янко Ольга  провела майстер-клас зі своїми вихованцями щодо оволодіння навичками догляду за кімнатними рослинами з використанням поетичного слова, зображувальної діяльності з метою виховання любові до рідної природи. 
 
Директор Тетяна Толмачова,
Заступник з НВР Вікторія Доній