Мережа

Старша група №9 "Дзвіночок"
Вихователі: Янко Ольга Миколаївна, Гудова Ірина Анатоліївна
Помічник вихователя:Федина Тетяна Григорівна. 
Теми,  над якими вихователі працюють поглиблено:
«Екологічне виховання дошкільників"
«Використання українських народних символів в патріотичному вихованню дошкільників».
Старша група №2 "Сонечко"
Вихователі: Титаренко Раїса Михайлівна, Нестеренко Євгенія Сергіївна
Помічник вихователя: Сергійчук Ліля Павлівна 
І молодша група №7 "Казка"
Вихователі: Філатова Оксана Яківна, Заїка Ганна Олексіївна
Помічник вихователя: Пасічник Орися Аркадіївна
І молодша група №11 "Веселі курчата"
Вихователі: Ігнатенко Світлана Степанівна, Іванченко Яна Сергіївна
Помічник вихователя: Мельник Олена Іванівна
ІІ молодша група №1 «СУЗІР’Я»
Вихователі:Василькова Наталія Григорівна, Лукашенко Олена Олександрівна 
Помічник вихователя:Сичевська Алла Юріївна.
Теми, над якими вихователі працюють поглиблено:
«Розвиток інтелектуальних і творчих здібностей у дітей дошкільного віку»,
 «Екологічне виховання дошкільників».
ІІ молодша група №8 «ВЕСЕЛКА»
Середня група №6 «БДЖІЛКА»
Вихователі:Коваленко Тетяна Віталіївна, Пижик Мар’яна Олександрівна 
Помічник вихователя: Ходаківська Любов Анатоліївна.
Теми,  над якими вихователі працюють поглиблено:
«Виховання дітей дошкільного віку любові до Батьківщини засобами рідної мови»,
"Розвиток логічного мислення, інтелекту  дітей дошкільного віку".
 
Інструктор з фізичного виховання 
Стеблюк Лариса Миколаївна
Теми: «Фізкультурно – оздоровча робота в дитячому садку»
Музичні керівники
Рибакова – Дьоміна Ірина Владиславівна, Тищенко Ольга В’ячеславівна
Поглиблено працюють над темами:
 «Проведення святкових ранків», «Музично-театралізована казка – як складова частина творчої діяльності в дитячому садку».!
Вихователь образотворчого мистецтва
Іваненко Світлана Павлівна
Тема:«Нетрадиційні методи малювання».
Практичний психолог
Овсієнко Світлана Василівна
Тема: «Психологічний супровід в забезпеченні наступності в роботі дошкільної та початкової ланок».      
1 клас
Вчитель: Доній Вікторія Віталіївна
Вихователь групи продовженого дня: Бахтіна Ольга Федорівна.
Теми,  над якими педагоги працюють поглиблено:
 "Розвиток творчості на уроках української мови",
«Трудове виховання найважливіша частина у всебічному розвитку учнів початкової школи».
2 клас
Вчитель: Ніфантьєва Тетяна Миколаївна 
Вихователь групи продовженого дня: Мельниченко Катерина Олександрівна.
Теми,  над якими вчителі працюють поглиблено:
«Розвиток творчих здібностей на уроках української мови»,
 «Патріотичне виховання молодших школярів».
3 клас
Вчитель: Андрусенко Наталя Іванівна
Вихователь групи продовженого дня: Краснян Галина Микитівна.
Теми, над якими вчителі працюють поглиблено:
«Інноваційні технології на уроках в початковій школі, як засіб підвищення мотивації пізнавальної діяльності учнів»,
 «Створення позитивного мікросередовища для перебування вихованців у групі продовженого дня».
4 клас
Вчитель: Лановенко Юлія Ігорівна
Вихователь групи продовженого дня: Прилуцька Людмила Григорівна.
Теми, над якими вчителі працюють поглиблено:
«Використання проблемних творчих завдань на уроках рідної мови»,
«Інноваційні технології на уроках в початковій школі».
Вчителі англійської мови:
Неменуща Олена Олександрівна, Власенко Надія Олександрівна
Теми,  над якими педагоги  працюють поглиблено:
«Впровадження проектної роботи в класно-урочній та позакласній діяльності вчителя»,
«Оптимізація навчальної діяльності на уроках англійської мови шляхом зорово – слухових образів».
Вчитель інформатики
Іваненко Світлана Павлівна
Тема:  «Інноваційні технології на уроках в початковій школі, як засіб підвищення мотивації пізнавальної діяльності".
Вчитель фізичної культури
 Стеблюк Лариса Миколаївна 
Тема: «Фізкультурно – оздоровча робота в початкової школі». 
Вчитель співів
Тищенко Ольга В’ячеславівна
Тема, над якою педагог поглиблено працює:
«Використання інформаційно – комунікативних технологій на уроках музичного виховання»