Ми любимо тебе, дорогий наш солдате!

 3 листопада 2014 року в нашому навчальному закладі відбулася зустіч з вояками Української армії, бійцями 26 Бердичівської артилерійської бригади, Дубинським Максимом, Королем Глібом. Діти  та працівники неймовірно щиро, зі словами великої шани вітали воїнів та показали їм невеличкий концерт. 

Натомість,  Гліб та Максим передали прапор України з візиткою своєї військової бригади і подякували за листи та малюнки, які вони отримали від наших дітей декілька тижнів назад. 
Батьки та працівники навчально-виховного комплексу "Лілея" передали бійцям посилки з продуктами харчування, різними кондитерськими виробами, пакунки зі шкарпетками, сигаретами, а, також, -  кошти для потреб вояків. 
Бійці дуже дякували усіх присутніх на цій зустрічі і висловили сподівання побачитись знову вже після перемоги над ворогом.
Шановні друзі, нашим воїнам потрібна підтримка, слова, які б зігріли їх на незатишних блок-постах, в холодних казармах, необхідні вдячні погляди друзів та просто перехожих, що давали б тверду впевненість, що вони, дійсно, потрібні нам і, що вони - Герої!
Бережімо їх, бо вони найкращі. Молімося за них. Слава Україні, що народила таких патріотів!
З повагою, Тетяна Толмачова, директор