Ми України золоті зернята!

 24 вересня в нашому закладі освіти  відбулося методичне об"єднання музичних керівників дошкільних  навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Святошинського району міста Києва на тему: "Система роботи по формуванню патріотичного виховання дошкільників та учнів початкової школи".

      Захід пройшов змістовно, цікаво, динамічно. 
А найбільше всіх гостей вразило музично - хореографічне дійство під назвою: "Ми України золоті зернята". Насправді ж відбулося свято з неймовірним піднесенням патріотичних почуттів, любові до Ураїни, до героїчної славної її історії, починаючи з Трипільської доби та, завершуючи драматичним сьогоденням. З великим хвилюванням та відповідальністю, з вражаючим бажанням приймали участь в святі вихованці старших груп та учні 1-4 класів початкової школи. 
      Свято відбулося завдяки титанічний праці всіх педагогів та працівників "Лілеї", а, також, батьків. Одначе, найбільш відповідальна роль була у музичних керівників Ірини Рибакової-Дьоміної та Ольги Тищенко. Вони дуже творчо підійшли до створення костюмів, освітлення, атрибутів, які було використано в ході дійства. Свято пройшло з використання елементів шоу, спецефектів, флеш-мобу. Що вразило абсолютним духом сучасності та феєричності. Не було "шароварщини" і протягом усього свята відчувався високий професіоналізм музичних керівників та неймовірна єдність дітей та педагогів. Дивовижний сценарій свята доповнила мовним матеріалом та віршами наша народна поетеса, вчитель 3 класу Галина Джемула, вірші та оповідання якої ви обов"язково знайдете в "Букварі", на сторінках методичних фахових журналаів "Джміль", "Дошкільне виховання".
      Увесь колектив педагогів завдячує батькам, які допомогли у підготовці методичного об"єднання, та бажає поглибленню співпраці в подібних заходах!
 
З повагою, 
Тетяна Толмачова, директор СНВК "Лілея"!
24.10.2014