Незабаром закінчення першого семестру

 11 грудня  відбулася  шкільна лінійка  учнів початкової школи,  на якій було підведено підсумки роботи учнівських колективів за І семестр  навчального року.

   Після виконання Гімну Ураїни кожен клас разом з класоводом презентував свою роботу, що проводилась протягом семестру. Учні розповідали про екскурсії до різноманітних музеїв, фабрик, виставок, на яких вони побували. Класні керівники представили шкільній громаді учнів, що здобули високий рівень з навчальних предметів.
    В свою чергу, директор навчального закладу  Толмачова Т.М.  вручила грамоти  та премії учням, що перемогли в шкільному конкурсі з української мови ім. П. Яцика.
     Також, старша медична сестра Шульгіна Л.А. ознайомила учнів та педагогів з комплексом заходів щодо  профілактики ГРЗ і ГРВІ в зимовий період та нагадала про необхідність обмеження вживання солодощів у святкові дні.  
     Заступник директора з НВР Доній В.В. провела  з учнями інструктаж з дотримання техніки безпеки, правил дорожнього руху та обережній поведінці на льоду, нагадавши про необхідність уважного ставлення до свого життя і здоров"я як в школі, так і за її межами.
     Шкільна лінійка пройшла в дружньому, родинному колі. А по завершенню її всі учні та педагоги виконали гімн "Лілеї"!