З Новим роком!

 Найрадісніший момент в житті кожної людини, а особливо дітей — зустріч Нового року. З нетерпінням вони чекають на новорічні свята, подарунки. Цього року весело та радісно пройшли новорічні ранки в нашому закладі.

Наймолодші школярі 1 класу та учні 3 класу підготували чудові,  веселі хороводи, новорічні пісні  — все це створювало святковий настрій у дітей та їх батьків.

   Учні 2 класу відвідали "Головну Резиденцію Святого Миколая" у Мамаєвій Слободі. Під час екскурсії  оглянули територію козацького селища, дізнались про козацькі звичаї, відвідали козацьку церкву Покрова Пресвятої Богородиці, а також придбали сувеніри на згадку.
    Нетрадиційним було святкування Нового року в учнів 4 класу.
Цього року несподіваний сюрприз для дітей вирішили зробити батьки четвертокласників. Вони стали героями новорічної казки і, як професійні актори-аніматори, провели це свято.
   Діти поринули в казкову атмосферу і зовсім не очікували в акторах розгледіти своїх батьків. Оце був сюрприз! Батьки відвідували репетиції, шили костюми, вчили слова пісень і жодного разу не розповіли про це дітям! Це дійсно було дійство з іграми, танцями і конкурсами, яке подарувало дітям море радості та веселощів.
Радісні очі дітей говорили про те, що їм сподобався сюрприз і , що вони пишаються своїми талановитими батьками!
  Новорічне сімейне свято, яке відбулось в 4 класі, було веселим, цікавим, несподіваним, сучасним! І напевно залишиться в пам’яті надовго у кожного, хто його бачив!

Дякуємо всіх батьків 4 класу, а зокрема:

Козинець Василя (Дід Мороз), Бондар Олену (Снігурка), Селянінова Олександра (Вітя), Пивовар Наталію(Маша), Абламську Поліну (Кішка), Квятківську Світлану(Баба Яга), Банаська Дмитра (Лєший), Молодіда (Чахлик Невмирущий), Бурлаку Інну (Яблунька), Шуляк Олену (Піч),-1 Горбату Лідію (Сніговик).

З Новим роком!
 З повагою, класовод 4 класу Вікторія Доній та вихователь групи продовженого дня Ольга Бахтіна!